Registrace
  Kovový nábytek Dílenský nábytek Perfopanely pro držáky nářadí

Perfopanely pro držáky nářadí

Perfopanely pro držáky nářadí jsou určeny k instalaci držáků nářadí KOVOS a umístění nářadí nebo plastových boxů na panely. Na panely je možné umístit libovolný držák na nářadí KOVOS, držáky na nářadí nabízíme v nesčetných variantách v sekci držáky nářadí. Tyto panely na nářadí zaručí, že máte své nářadí a nástroje přehledně uložené a vždy po ruce, hodí se do dílny, výrobních prostor, autoservisů, opraven, zkušeben a laboratoří, jakož i do škol a výcvikových center. 

Perfopanely nabízíme ve třech variantách, jedná se o pojízdné panely na nářadí otevřené (PPV_01, PPV_02), pojízdné panely na nářadí uzavřené - pojízdná skříňka na nářadí uzamykatelná (PPV_03, PPV_04) nebo perfopanel na stěnu, který slouží jako nástěnný držák na nářadí (QSP).

Perfopanely pro držáky nářadí
Filtrování položek (celkem nalezeno: 30 položky)
načítám

Pojízdné otevřené perfopanely PPV_01 a PPV_02 jsou vybaveny dvěma pevnými kolečky, dvěma otočnými kolečky o průměru 80 mm s brzdou. Děrované panely je možné umístit na hranu rámu, tím jsou mírně nakloněné do tvaru A nebo je možné je umístit do středu rámu, tím je jejich poloha kolmo k zemi (obě polohy panelů jsou vidět na obrázku výše).

Pojízdné uzavřené perfopanely na nářadí PPV_03 a PPV_04 jsou vybaveny dvěma pevnými kolečky, dvěma otočnými kolečky o průměru 80 mm s brzdou. Ve spodní části je volně přístupná police, v horní části potom uzamykatelná část. Panely se dle typu PPV_03 nebo PPV_04 dělí na jednostranný nebo oboustranný, tzn. že skříňka v horní části je hlubší a má dvířka na jedné straně nebo je přepažená uprostřed a dvířka má na každou stranu panelu. Tento typ může sloužit jako uzamykatelný pojízdný box na nářadí.

Dlouhá životnost dílenského nábytku KOVOS je zajištěna vhodnou konstrukcí, kvalitním zpracováním a odolnou práškovou povrchovou úpravou, která výrobek dobře chrání, snadno se čistí a udržuje

Navrhněte si vlastní konfiguraci

Navrhněte si stůl

Elektronický konfigurátor profesionálních pracovních stolů KOVOS dle Vašich přání

Otevřít konfigurátor stolů

Navrhněte si skříň

Elektronický konfigurátor profesionálních skříňí KOVOS dle Vašich přání

Otevřít konfigurátor skříní