Registrace
  Kovový nábytek Dílenský nábytek Dílenské pracovní stoly VARIO

Dílenské pracovní stoly VARIO

Naše nová řada dílenských pracovních stolů VARIO se vyznačuje svojí variabilitou a kvalitním zpracováním.  Uplatní se ve výrobních prostorách, autoservisech, opravnách, zkušebnách a laboratořích, jakož i ve školách a výcvikových centrech. Tato řada dílenských stolů se díky svému navržení ideálně hodí na projekty na míru kde naše standardní pracovní stoly nemohou splnit individuální požadavky klienta.

Základní nabídka komponentu umožnuje nakonfigurovat od jednoho pracovního stolu až po celou místnost provozu dle Vašich potřeb.  Řada VARIO je díky svému efektivnímu navržení, ideálním prostředkem, jak kvalitně a za rozumné peníze vybavit celou dílnu. Standardní výbava u základních modulů jsou kovové police přestavitelné po 60mm s nosností 60kg., zásuvky s teleskopickým 100% výsuvem a 40kg. nosností, profilové nohy z 2mm plechu,  výška stolů buď 895mm nebo 910mm podle výběru tloušťky pracovní desky.  

Máte dílnu či provoz, který byste chtěli vybavit a líbí se Vám toto řešení?  Zavolejte na naše obchodní oddělení a my Vám rádi připravíme řešení na míru a to přesně dle Vašich požadavku.  Zde jsou nějaké příklady komplexního řešení pro jednoho z našich zákazníků

Dílenské pracovní stoly VARIO
Filtrování položek (celkem nalezeno: 9 položky)
načítám

Navrhněte si vlastní konfiguraci

Navrhněte si stůl

Elektronický konfigurátor profesionálních pracovních stolů KOVOS dle Vašich přání

Otevřít konfigurátor stolů

Navrhněte si skříň

Elektronický konfigurátor profesionálních skříňí KOVOS dle Vašich přání

Otevřít konfigurátor skříní