Registrace
0

Realizace

Dílenské skříně

Ukázky dílenských skříní. Skříně uzamykatelné vícebodovým uzamykacím systémem, jsou vyrobeny z ocelového plechu tloušťky 1 mm. Jedná se o kvalitně svařený a robustní kovový nábytek do nějž můžete bez obav umístit i dražší nářadí nebo metrologické pomůcky.

Dílenský nábytek pro servisní dílnu

Tato dílna byla vybavena profesionálními dílenskými stoly, servisními vozíky a kvalitními zásuvkovými skříněmi s respektem k potřebám objednatele. Součástí dodávky byly i kvalitní dílenské skříně.

Profesionální dílenské stoly

Tyto montované stoly byly navrženy dle představ významného zákazníka. Na základě jeho potřeb byly vybaveny rozvody pro elektro včetně ochrany proudovým chráničem a jištěním.

Kovový nábytek pro třídění tiskovin

S ohledem na požadavek zákazníka jsme navrhli a vyrobili kovové skříně pro ukládání a třídění tiskovin k dalšímu rozvozu. Skříně jsou umístěny v logistickém centru a jsou vybaveny i zobrazovací jednotkou.

Vybavení šaten

Zažízení školních šaten moderními skříňkami ve vlastní barevnosti. Různé velikosti šatních skříněk byly voleny s ohledem na umístění v různých částech střední školy - příchod, tělocvična, odkládací zamykací boxy.

Navrhněte si vlastní konfiguraci

Navrhněte si stůl

Elektronický konfigurátor profesionálních pracovních stolů KOVOS dle Vašich přání

Otevřít konfigurátor stolů

Navrhněte si skříň

Elektronický konfigurátor profesionálních skříňí KOVOS dle Vašich přání

Otevřít konfigurátor skříní