Registrace

O nás

KOVOS družstvo Teplice patří k největším a nejznámějším výrobcům kovového nábytku v České republice s tradicí od roku 1951.

Řada nábytku KOVOS vychází z dlouholetých zkušeností získaných vývojem, výrobou a prodejem kovového nábytku, zároveň respektuje stávající požadavky, trendy a moderní design.

Navrhujeme, vyvíjíme a vyrábíme kovový nábytek především pro vybavení šaten, dílen, kanceláří a provozů. Nosný výrobní program tvoří šatní skříně, šatnové lavice, dílenské skříně a stoly, univerzální skříně, registrační, kartotékové a zásuvkové skříně, odpadkové koše a další speciální výrobky.

Individuální a vstřícný přístup k zákazníkům a jejich požadavkům patří k základům naší obchodní strategie, pro naše obchodní partnery vytváříme dobré obchodní podmínky a neustále se snažíme reagovat na jejich požadavky. Zákazníkům nasloucháme a získanou zpětnou vazbu využíváme pro další zlepšení našich výrobků a služeb.

Produkty KOVOS dodáváme jak na tuzemský trh, tak do zahraničí. Pravidelně exportujeme do 12 zemí v Evropě, mezi nejsilnější exportní destinace patří Německo a státy Beneluxu.

Na značku KOVOS se můžete spolehnout, naše výrobky jsou vysoce kvalitní, vyráběny v certifikovaném systému řízení kvality dle ISO 9001, při jejich výrobě používáme nejmodernější technologie pro zpracování plechu a dbáme na vysokou kvalifikovanost našich zaměstnanců, kteří jsou motivování k neustálému zlepšování všech procesů.

 

Navrhněte si vlastní konfiguraci

Navrhněte si stůl

Elektronický konfigurátor profesionálních pracovních stolů KOVOS dle Vašich přání

Otevřít konfigurátor stolů

Navrhněte si skříň

Elektronický konfigurátor profesionálních skříňí KOVOS dle Vašich přání

Otevřít konfigurátor skříní