Služby

Poradenské služby

Naši vyškolení pracovníci Vám ochotně doporučí optimální vybavení Vašich interiérů a seznámí Vás s veškerými detaily konstrukce výrobků, jejich technickými parametry a užitnými vlastnostmi.

Návrh rozmístění mobiliáře v interiérech

Na základě zadávací dokumentace připravíme návrh optimálního rozmístění výrobků v prostorách zákazníka. Pro větší projekty je možno připravit 3D vizualizace.

Návrh, vývoj a výroba produktů dle specifikace zákazníka

Pokud jste v našem katalogu nenašli výrobek odpovídající přesně Vašim požadavkům, kontaktujte nás. Určitě budeme schopni pro Vás najít optimální řešení. Díky stavebnicové konstrukci našich výrobků, moderní výrobní technologii, podpoře CAD a informačních technologií jsme schopni navrhnout výrobek zákazníkovi přímo na míru. Naší velkou výhodou je také bohatá databáze stovek atypických výrobků, které jsme v minulosti pro naše zákazníky vyráběli a tak je v některých případech možno vyjít z ověřené konstrukce a pouze ji modifikovat dle předložené specifikace.

Doprava

V případě zájmu jsme schopni zajistit přepravu výrobků od našich spolehlivých dodavatelů přepravních služeb.

Instalace

Na přání realizujeme instalaci a montáž zakoupeného vybavení. Instalaci provádějí naši zaměstnanci s dlouholetými zkušenostmi s našimi produkty.

Záruční a pozáruční servis

Samozřejmou součástí naší činnosti je podpora našich zákazníků v oblasti poskytování servisních služeb, dodávek náhradních dílů a komponent.