O nás

KOVOS družstvo Teplice patří k největším a nejznámějším výrobcům kovového nábytku v České republice s tradicí od roku 1951.

Řada nábytku KOVOS vychází z dlouholetých zkušeností získaných vývojem, výrobou a prodejem kovového nábytku, zároveň respektuje stávající požadavky, trendy a moderní design.

Navrhujeme, vyvíjíme a vyrábíme kovový nábytek především pro vybavení šaten, dílen, kanceláří a provozů. Nosný výrobní program tvoří šatní skříně, šatnové lavice, dílenské skříně a stoly, univerzální skříně, registrační, kartotékové a zásuvkové skříně, odpadkové koše a další speciální výrobky.

Individuální a vstřícný přístup k zákazníkům a jejich požadavkům patří k základům naší obchodní strategie, pro naše obchodní partnery vytváříme dobré obchodní podmínky a neustále se snažíme reagovat na jejich požadavky. Zákazníkům nasloucháme a získanou zpětnou vazbu využíváme pro další zlepšení našich výrobků a služeb.

Produkty KOVOS dodáváme jak na tuzemský trh, tak do zahraničí. Pravidelně exportujeme do 12 zemí v Evropě, mezi nejsilnější exportní destinace patří Německo a státy Beneluxu.

Na značku KOVOS se můžete spolehnout, naše výrobky jsou vysoce kvalitní, vyráběny v certifikovaném systému řízení kvality dle ISO 9001, při jejich výrobě používáme nejmodernější technologie pro zpracování plechu a dbáme na vysokou kvalifikovanost našich zaměstnanců, kteří jsou motivování k neustálému zlepšování všech procesů.

 

Letecká fotka - KOVOS družstvo Teplice